PROCSİN LEKE KARŞITI KORUYUCU YÜZ KREMİ SPF 50+ - Bir Makyaj Blog

24 Temmuz 2017 Pazartesi

PROCSİN LEKE KARŞITI KORUYUCU YÜZ KREMİ SPF 50+

Herkese Merhaba!

Malum yaz aylarındayız ve güneş kremlerine daha çok ihtiyaç duyuyoruz.Aldığımız güneş kreminin hızlı emilen, yüksek koruma özelliği olmasını isteriz. Güneş kremlerini sadece yaz ayları değil her mevsim kullanmamız gerekiyor.

Bugün ki konuğum Procsin güneş kremi !

Neden Procsin?

Öncelikle Türk Malı! Beni yakından tanıyanlar iyi bilir ki yerli malına çok önem veririm. Bu yüzden Procsin markasının her ürününü en hassas şekilde inceleyip sizinle zamanla paylaşacağım.

PROCSİN LEKE KARŞITI KORUYUCU YÜZ KREMİ SPF 50+

Ürünün vaatleri ve içeriği neler? 

Ürünün içerisinde Alpha Flavon içermesi sebebiyle güneş yanıklarını, güneşe bağlı alerji riskini azaltıp, erken cilt yaşlanmasına karşı cildi koruyor. Adenozin ile cildin yenilenmesini sağlıyor. Aleo Vera yaprağı özü ile her cilt için uygun. Yağlı ve karma ciltleri parlamasını engelleyen özel bir formülü bulunuyor. Güneşin UV ışıklarına karşı cildi korumayı da vaat ediyor.

Şimdi gelelim ben nasıl kullandım, önerir miyim?

İşe gitmeden sabahları cildimi yıkadıktan sonra kullandım. Beyaz kıvamı görünce önce çok korktum. Malum Sebamed ürünleri beyaz ve yapış yapış bembeyaz kalır. Cilde sürdükçe emiliyor ve hızlıca ciltte kayboluyor. Çok az ürün almanız yeterli oluyor, elinizin ısısıyla ciltte yayılıyor.

PROCSİN LEKE KARŞITI KORUYUCU YÜZ KREMİ SPF 50+

Makyaj bazı ile beraber karıştırarak çok güzel sonuçlar aldım. Kesinlikle tüm gün sizi koruyan ürünlerden diyebilirim. Yağlı bir cildim olmasına rağmen gün içerinde parlama olmadı. Üstelik uyguladıktan sonra yumuşak ve pürüzsüz cildim oldu. .

Havuza gittiğimde kullandım. Havuzdan sonra ciltte ürün az da olsa kalmıştı.Suya girip çıktıktan sonra yeni bir uygulama yapmanız gerekiyor. Bazen akşamları cildimi yıkadığımda beyaz beyaz oluyor. Ürünü fazla kullandığım zamanlar yıkarken böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Aşırı bir dert mi hayır !

O kadar çok güneş kremi kullandım ki hiç birini bu kadar sevememiştim. Size şiddetle öneririm!

Ürün ; 150 ml
Ürünün fiyatı ; 90 TL

Procsin kendi sitesinde inanılmaz indirimler yapıyor takip edin derim. İndirimlerden yararlanıyorum. Çok uyguna geliyor ve kargo bedava oluyor.

Procsin ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Gratis, Watsons, Rossmann, Eveshop, Pino, Odak Kozmetik ve Cosmohome kişisel bakım marketlerinde bulabilirsiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşça kalın 🙋

3 yorum:

  1. Yerli ürünlerine hep sanş veririm indirim zamanı denemeli :)

    YanıtlaSil
  2. Beyaz kalıntı bırakmaması güzelmiş :)

    YanıtlaSil
  3. beyaz kalıntının olmaması çok iyiymiş paylaşım için çok saolun :)

    YanıtlaSil